12 marca 2018

O kancelarii

Nasi adwokaci i radcy prawni świadczą kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, jak również osób fizycznych, wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie zdobywane zarówno w polskich, jak i zagranicznych kancelariach. Działamy szybko i dynamicznie, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu, z którym zwrócił się do nas Klient.

Nasz cel

Naszym celem jest zadowolenie Klienta. W codziennej działalności kierujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej ze spraw, aby od samego początku jak najlepiej reprezentować interesy Klienta. Zlecone zadanie, niezależnie od jego przedmiotu i wartości, trafia do prawnika, który specjalizuje się w danej dziedzinie. Dzięki aktualnej wiedzy oraz zdobytemu doświadczeniu pomagamy w podejmowaniu właściwych decyzji.

Jesteśmy świadomi, iż rzeczywistość zarówno prawna, jak i biznesowa wokół nas nieustannie się zmienia, dlatego podążamy za tymi zmianami, aby dostosować się do oczekiwań oraz potrzeb Klientów. Zdobyte zaufanie pozwala nam lepiej chronić interesy Klientów. W codziennej pracy stawiamy na bieżący kontakt wykorzystując środki komunikacji elektronicznej dostosowane do potrzeb Klientów.

Zakres działania – adwokat Sulechów

Działamy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem woj. Lubuskiego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – powierzenia nam swojej sprawy. Można się z nami spotkać na terenie lubuskiego trójmiasta, tj. w Zielonej Górze – Nowej Soli – Sulechowie.

Nasza kancelaria według portalu Oferteo.pl jest jedną z najlepszych w okolicy miasta Zielona Góra i najlepszą w mieście Sulechów.

 ranking kancelarii wg portalu oferteo.pl

najlepszy adwokat Sulechów, prawnik Sulechów

powrót do strony głównej

 

Mediacja

Nasza Kancelaria zajmuje się prowadzeniem mediacji sądowych i pozasądowych.

Prowadzimy mediacje w sprawach:

  • o rozwód (np. alimenty, miejsce pobytu dziecka, kontakty z dziećmi),
  • podział majątku wspólnego małżonków,
  • alimenty,
  • sporów rodzinnych i sąsiedzkich,
  • o zapłatę,
  • zachowek,
  • dział spadku,
  • gospodarczych (np. roszczenia wspólników, sprawy o zapłatę, spory między kontrahentami, konsumentami a sprzedawcą)

Sporządzamy ugody, które po ich zatwierdzeniu przez sąd mają moc ugody sądowej.

Spisując ugodę przed mediatorem nie musisz stawiać się do sądu. Mediator składa ugodę w sądzie, następnie sąd ją zatwierdza, nadaje klauzulę wykonalności i przesyła na wskazany adres.

Czym jest mediacja i jak wygląda jej przebieg?

Mediacja jest polubowną metodą rozwiązania sporu. Strony spotykają się razem z bezstronnym, niezależnym mediatorem. Następnie próbują wypracować wspólne porozumienie które usatysfakcjonuje każdą ze stron. W trakcie postępowania mediacyjnego strony mogą opowiedzieć o swoich uczuciach, wskazać na czym im zależy i rozładować negatywne emocje. Mediator czuwa nad przebiegiem spotkania, a jeśli strony dojdą do porozumienia – sporządza ugodę.

odwiedź naszą stronę poświęconą mediacji