12 marca 2018

Specjalizacje

Prawo karne

Reprezentujemy klientów w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, w sprawach o wykroczenia jak również przestępstwa. Specjalizujemy się w postępowaniach o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i środków odurzających, wypadkach komunikacyjnych, sprawach o dozór elektroniczny, przerwę w karze, odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności.

Prawo medyczne i kosmetyczne

Zajmujemy się obsługą branży Beuty. Doradzamy jak zabezpieczyć się pod względem prawnym. Przygotowujemy wzory dokumentów. Zajmujemy się sprawami o odszkodowanie i zadośćuczynienie za błędy kosmetyczne i medyczne.

Rozwód

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną w sprawach o rozwód z orzeczeniem o winie jednego z małżonków lub bez orzekania o winie. Przygotowujemy pozwy o rozwód, zapewniamy reprezentację w postępowaniu sądowym.

Alimenty

Prowadzimy sprawy o zasądzenie alimentów na rzecz małoletnich dzieci, podwyższenie i obniżenie alimentów, uchylenie obowiązku alimentacyjnego, jak również o zasądzenie alimentów od najbliższej rodziny dla osób dorosłych pozostających w niedostatku.

Prawo rodzinne

Prowadzimy sprawy o ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, władzę rodzicielską, kontakty z małoletnimi, zaprzeczenie bądź ustalenie ojcostwa. Świadczymy pomoc prawną w zakresie wykonywania orzeczeń sądowych.

Odszkodowania i zadośćuczynienia

Zajmujemy się szeroko rozumianymi sprawami o odszkodowania i zadośćuczynienia za wypadki (samochodowe, w pracy, w rolnictwie). Prowadzimy postępowania przed ubezpieczycielami, inicjujemy i nadzorujemy postępowania karne.

Prawo cywilne i spadki

Świadczymy pomoc prawną w sprawach o podział majątku, zachowek, zapłatę, zniesienie współwłasności nieruchomości, zasiedzenie. Prowadzimy sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, zachowek, dział spadku. Zajmujemy się kwestiami wydziedziczenia i podważenia testamentu.

Prawo gospodarcze

Zajmujemy się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, prowadzimy sprawy o zapłaty, opiniujemy i sporządzamy umowy, prowadzimy windykację należności w tym postępowania egzekucyjne.

Mediacje

Prowadzimy mediacje z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego i gospodarczego, zarówno na etapie postępowania przedsądowego jak i sądowego.

Po więcej informacji o mediacji zapraszamy na naszą stronę poświęconą mediacji: mediator Natalia Petryszyn-Zachwieja
 
Umów się na spotkanie z adwokatem lub radcą prawnym

KONTAKT